Flyboard a hoverboard

FLYBOARD a nově i HOVERBOARD v AC Wilsonka.

CHCETE-LI ZAŽÍT LET NA FLYBOARDU či HOVERBOARDU, JE NUTNÉ ZAKOUPIT SI POUKAZ PŘEDEM a DOHODNOUT TERMÍN viz. www.flyboard.cz

LÉTÁNÍ NA ZÁKLADĚ PŘEDCHOZÍ OBJEDNÁVKY. Více na www.flyboard.cz

FLYBOARDING and HOVERBOARDING

Vznášíte se nad vodou, potápíte se a skáčete znovu a znovu nad hladinu jako delfíni, adrenalin vám proudí v žilách, to jsou adrenalinové novinky Flyboard a Hoverboard, novinky schválené mezinárodní asociací vodních sportů.

Flyboarding je adrenalinový vodní sport. Flyboard se skládá ze systému vodních trysek, které máte připevněné na nohou. Celé zařízení je zapojené za vodním skútrem 18ti metrovou hadicí. Skútr slouží jako čerpadlo, nasává vodu a tlačí ji do hadice. Tlak vody Vás pak vynese nad vodní hladinu.

Posledním vynálezem a horkou novinkou z dílny Flyboardu je Hoverboard. Přijďte si jej vyzkoušet – máme jeden z prvních kousků v Evropě!

Hoverboard funguje na podobném principu jako Flyboard. Táhne za sebou vodní skútr, který jede na plný výkon a jehož proud vody proudí hadicí právě do Hoverboardu. Tím vznikne vysoký tlak na to, aby vás vynesl až 5 metrů nad hladinu.

Hoverboard vám může připomínat kitesurfing, ale nemá nic společného z hlediska pocitu a akrobacie, kterou můžete provádět. S Hoverboardem můžete provádět akrobatické kousky, sedět na něm a to všechno bez použití rukou. Můžete na něm jet, i když nebude foukat žádný vítr! Hoverboard pohání vodní síla.

Více informací o jedinečném zážitku naleznete na www.flyboard.cz kde můžete objednávat i dárkové poukazy. FB profil ZDE nebo ZDE.

Soubory ke stažení

Hoverboard Hoverboard Flyboard Flyboard
© 2011 Webhosting, webdesign - mcrai.eu
Miss Mokré tričko Miss pláž Wilsonka race Rezervace