SEZÓNA 2021

SEZÓNA 2021

zahájení provozu

Z důvodu přetrvávajících omezení, vyplývajících z aktuálních nařízení vlády, zůstává areál autocamp prozatím mimo provoz. O případných změnách budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Foto: Pavel Rybníček

více
Ceník 2021, rezervace 2021

Ceník 2021, rezervace 2021

rezervace chatek, karavanů a obyt. maringotek již probíhají

Ceník na sezónu 2021 již naleznete ZDE.

K poptávce/rezervaci chatek, karavanů a obytných maringotek můžete použít formuláře ZDE. Poptávky postupně vyřizujeme. Možnost ubytování se bude odvíjet od aktuální situace a platných nářízení vlády.

více
KARAVANY 4L

KARAVANY 4L

nově v nábídce

NOVĚ v nabídce 4L karavany nad pláží. Již brzy před nimi vyrostou i předstany. Rezervujte na rezervace@wilsonka.cz nebo na tel. čísle 732 972 241.

OBYTNÉ KARAVANY nad pláží s předstany (chemická toaleta).
V karavanech naleznete 4 lůžka (2x rozkládací posezení) včetně lůžkovin a povlečení, vybavený kuchyňský koutek, lednici, posezení v předstanech. V karavanech jsou, pro nutné případy, k dispozici chemické toalety. Při ukončení pobytu je nutné napustit vodu do nádrží a provést výměnu náplně chemické toalety (výlevky naleznete u budovy se sociálním zařízením). Parkování automobilu i rozdělávání ohňů u karavanu je povoleno (na konci pobytu je nutné ohniště odstranit). Sprchy na žetony se nachází v budově sociálního zařízení.

více
NOVÁ PRAVIDLA PLAVEBNÍHO PROVOZU 2015

NOVÁ PRAVIDLA PLAVEBNÍHO PROVOZU 2015

MOTOROVÉ LODĚ a SKÚTRY

NOVÁ PRAVIDLA PLAVEBNÍHO PROVOZU 2015

provoz plavidel se spalovacími motory povolen včetně vodních skútrů.

více
strana: 1 / 1   celkem: 4 záznamů
© 2011 Webhosting, webdesign - mcrai.eu
Rezervace