UBYTOVÁNÍ

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:

 • ubytování ve 13ti chatkách s terasami (bez sociálního zařízení), 8x chatka 3L a 5x chatka 3+1L
 • kuchyňka s vařiči, rychlovarnými konvicemi a ledničkami k dispozici pro ubytované v chatkách
 • ubytování v obytných maringotkách (bez soc. zařízení) s kuchyňským koutem, 2x 4L, možnost přistýlky
 • nově ubytování v karavanech nad pláží 3x 4L, kuchyňský koutek, chemická toaleta, předstan
 • CELKOVÁ KAPACITA chatek, maringotek a karavanů je 64 LŮŽEK + přistýlky

 

 • travnatá plocha pro vlastní stany a karavany  - nerezervujeme
 • 74 elektrických přípojek (230 V) pro karavany - nerezervujeme
 • možnost parkování a rozdělávání ohňů přímo u stanu, karavanu či maringotky (podmínkou je odstranění ohniště při odjezdu)
 • možnost celosezónního umístění karavanu či celoročního umístění maringotky

 


Doplňující informace k ubytování v chatkách a obytných maringotkách:

Pronájem v době hlavní sezóny nejlépe turnus So-So, po dohodě lze i jinak.

Při pronájmu chatky či maringotky na pouze na jednu noc je účtována ZVÝŠENÁ CENA.

CHATKY s terasami (bez soc. zařízení)

 • v chatkách naleznete 3 lůžka (1x palanda + 1x lůžko) nebo 4 lůžka (1x palanda + 1x lůžko + 1x lůžko výsuvné) včetně lůžkoviny a povlečení, stůl, židle, police, malá lednice, el. zásuvka, zahradní nábytek. V chatkách je zakázáno vařit! Využít však můžete společnou kuchyňku, která je k dispozici všem ubytovaným v chatách. V kuchyňce naleznete lednice, el. vařiče, rychlovarné konvice, dřez se studenou i teplou vodou, v kuchyňce je omezené množství nádobí, úklidové prostředky a utěrky. Parkování automobilu i rozdělávání ohňů u chatky je povoleno (na konci pobytu je nutné ohniště odstranit).  Sociální zařízení (WC + umývárna) jsou společné pro všechny ubytované v autocampu, sprchy na žetony.

OBYTNÉ MARINGOTKY (bez soc. zařízení)

 • v maringotkách naleznete 4 lůžka (2x palanda, možnost přistýlky) včetně lůžkovin a povlečení, stůl, židle, skříňky se základním kuchyňským vybavením, lednici, el. vařič, zahradní nábytek. NOVĚ je v kuchyňkách obytných maringotek k dispozici tekoucí studená i teplá voda. Parkování automobilu i rozdělávání ohňů u maringotky je povoleno (na konci pobytu je nutné ohniště odstranit). Sociální zařízení (WC + umývárna) jsou společné pro všechny ubytované v autocampu, sprchy na žetony.

OBYTNÉ KARAVANY nad pláží s předstany (chemická toaleta)

 • v karavanech naleznete 4 lůžka (2x rozkládací posezení) včetně lůžkovin a povlečení, vybavený kuchyňský koutek, lednici, posezení v předstanech. V karavanech jsou, pro nutné případy, k dispozici chemické toalety. Při ukončení pobytu je nutné napustit vodu do nádrží a provést výměnu náplně chemické toalety (výlevky naleznete u budovy se sociálním zařízením). Parkování automobilu i rozdělávání ohňů u karavanu je povoleno (na konci pobytu je nutné ohniště odstranit). Sprchy na žetony se nachází v budově sociálního zařízení.

 

V období hlavní sezóny je NÁSTUP NA POBYT v chatce či maringotce VŽDY MEZI 14:00 - 15:00 HODINOU, UKONČENÍ POBYTU DO 10:00 HODIN. V období mimo-sezóny nástup i ukončení pobytu dle dohody.

 

V období mimo-sezóny (květen, červen, září) si volné termíny ověřujte a rezervace provádějte e-mailem rezervace@wilsonka.cz Recepce je v tomto období otevřena pouze o víkendech (tel. 732 972 241, 568 645 628).

V období hlavní sezóny (červenec, srpen) si volné termíny pro rezervace chatek a maringotek prosím nejprve ověřte telefonicky v recepci autocampu (tel. 568 645 628, 732 972 241), poté objednávejte e-mailem rezervace@wilsonka.cz

© 2011 Webhosting, webdesign - mcrai.eu
Rezervace